Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatnościZgoda
TECHG
STWÓRZ Z NAMI SWOJĄ
DEFINICJĘ JUTRA
NASI KLIENCI MAJĄ WIZJĘ,
MY SPRAWIAMY ŻE STAJE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ
POZNAJ NAS BLIŻEJ
DOSTARCZAMY USŁUGI, KTÓRE SPROSTAJĄ TWOIM WYMAGANIOM
BACKEND & FRONTEND
DEVELOPMENT
Tworzymy rozwiązania bezwzględnie spełniające Twoje wymagania, korzystając z najlepszych dostępnych oraz własnych technologii. Bardzo dobrze odnajdujemy się w pracy z backendendem jak i z frontendem.
 • E-Commerce Development
 • CMS Development
 • PHP Development
 • React.js & node.js Development
Czytaj dalej
MOBILE APP
DEVELOPMENT
Dostarczamy aplikacje w technologii React Native dla platform iOS i Android. Czysty i czytelny kod, znakomicie zaprojektowane interfejsy i możliwość integracji z każdą platformą webową pozwolą Ci wygrać.
 • React Native Development
 • iOS Development
 • Android Development
Czytaj dalej
UI/UX
DESIGN
Jako zespół kładziemy ogromny nacisk na estetykę oraz funkcjonalność oferowanych rozwiązań. Projektując przepiękne interfejsy skupiamy się na szczegółach, które przykuwają największą uwagę użytkownika.
 • Website Design
 • Mobile App Desgin
Czytaj dalej
BRAND
IDENTITY
Głównym dla nas celem przy tworzeniu identyfikacji wizualnej jest stworzenie przejrzystego obrazu Twojej firmy. Elementami tego są logo, kolory firmowe, typografia oraz styl w jakim będą tworzone grafiki.
 • Logo Design
 • Visual Identification
 • Merch Design
Czytaj dalej
NASZE NAJNOWSZE PROJEKTY
WORDPRESS DEVELOPMENT
WELKOM BIJ WESTKOP
Rotterdam, piękne miasto z cudownymi restauracjami. Do ich grona dołączył WESTKOP, miejsce gdzie można napić się świetnego piwa, zjeść pyszną pizzę i znowu napić się świetnego piwa. We współpracy z NOHAU Creative stworzyliśmy odważną, minimalistyczną stronę dla tego wspaniałego miejsca. Pełna kontrola nad wszystkimi treściami, bezbłędna responsywność i świetny design od NOHAU Creative to tylko rezultat naszej współpracy, a reszta to klimat tego wspaniałego miejsca położonego w samym sercu miasta.
ZOBACZ ONLINE
UX/UI
WORDPRESS DEVELOPMENT
Słowa mają moc
Szczególnie dobrze wiedzą o tym prawnicy z kancelarii GW LEGAL. Specjalnie dla nich stworzyliśmy uniwersalny szablon dla prowadzonych przez nich blogów opartych o CMS Wordpress. Indywidualny design w połączeniu ze świetnym kodem z pewnością pozwoli im się wyróżnić na tle konkurencji.
ZOBACZ CASE STUDY
UX/UI
PRODUCT DEVELOPMENT
Wystawianie faktur nigdy
nie było prostsze
Nowoczesny, prosty w obsłudze i doskonale skrojony pod potrzeby portalu killerdeal.pl system automatycznego fakturowania transakcji dla partnerów.
CASE STUDY DOSTĘPNE WKRÓTCE
TWÓJ POMYSŁ, NASZE WYKONANIE
Projektujemy i tworzymy aplikacje mobilne, dzięki którym możesz stworzyć swoją własną definicję jutra.
Wyceń projekt

Kodowanie z PSD do HTML, PSD do CMS, a może szblon do kampanii EMAIL?

TECHG BASIC SERVICES
JAK WYGLĄDA PROCES ROZPOCZĘCIA WSPÓŁPRACY?
DOKUMENTACJA
Każdy projekt jest inny, każdy klient ma indywidualne wymagania. Dlatego tak istotne dla nas jest pozyskanie od Ciebie najistotniejszych informacji o projekcie.
WYCENA
Podczas tego etapu rozbijamy Twoje wymagania na moduły, funkcjonalności i widoki. Dzięki temu dokładnie wiesz ile ostatecznie zapłacisz za pełnowartościowy projekt.
REALIZACJA
Jeśli wszystko Ci odpowiada sporządzamy odpowiednie umowy i przystępujemy do realizacji. Przez cały czas trwania projektu masz możliwość kontaktu z nami na różne sposoby.
NASZ ZESPÓŁ


Tomasz Groborz
Founder & UX/UI Designer
Cezary Michalak
JavaScript & node.js Developer
Magdalena Jonderko
Graphic Designer
Mateusz Zdrzałek
PHP Developer
NAPISZ DO NAS