Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatnościZgoda
TECHG
STWÓRZ Z NAMI SWOJĄ
DEFINICJĘ JUTRA
NASI KLIENCI MAJĄ WIZJĘ,
MY SPRAWIAMY ŻE STAJE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ
POZNAJ NAS BLIŻEJ
Jesteśmy innowacją w Twojej firmie
Staramy się, aby produkty, które dostarczamy były możliwie jak najlepiej dopracowane.
Dzięki temu, że pracujemy w oparciu o manifest Agile, jesteśmy w stanie to osiągnąć.
DOSTARCZAMY USŁUGI, KTÓRE SPROSTAJĄ TWOIM WYMAGANIOM
BACKEND & FRONTEND
DEVELOPMENT
Tworzymy rozwiązania bezwzględnie spełniające Twoje wymagania, korzystając z najlepszych dostępnych oraz własnych technologii. Bardzo dobrze odnajdujemy się w pracy z backendendem jak i z frontendem.
 • E-Commerce Development
 • CMS Development
 • PHP Development
 • React.js & node.js Development
Czytaj dalej
MOBILE APP
DEVELOPMENT
Dostarczamy aplikacje w technologii React Native dla platform iOS i Android. Czysty i czytelny kod, znakomicie zaprojektowane interfejsy i możliwość integracji z każdą platformą webową pozwolą Ci wygrać.
 • React Native Development
 • iOS Development
 • Android Development
Czytaj dalej
UI/UX
DESIGN
Jako zespół kładziemy ogromny nacisk na estetykę oraz funkcjonalność oferowanych rozwiązań. Projektując przepiękne interfejsy skupiamy się na szczegółach, które przykuwają największą uwagę użytkownika.
 • Website Design
 • Mobile App Desgin
Czytaj dalej
BRAND
IDENTITY
Głównym dla nas celem przy tworzeniu identyfikacji wizualnej jest stworzenie przejrzystego obrazu Twojej firmy. Elementami tego są logo, kolory firmowe, typografia oraz styl w jakim będą tworzone grafiki.
 • Logo Design
 • Visual Identification
 • Merch Design
Czytaj dalej

Kodowanie z PSD do HTML, PSD do CMS, a może szblon do kampanii EMAIL?

TECHG BASIC SERVICES
JAK WYGLĄDA PROCES ROZPOCZĘCIA WSPÓŁPRACY?
DOKUMENTACJA
Każdy projekt jest inny, każdy klient ma indywidualne wymagania. Dlatego tak istotne dla nas jest pozyskanie od Ciebie najistotniejszych informacji o projekcie.
WYCENA
Podczas tego etapu rozbijamy Twoje wymagania na moduły, funkcjonalności i widoki. Dzięki temu dokładnie wiesz ile ostatecznie zapłacisz za pełnowartościowy projekt.
REALIZACJA
Jeśli wszystko Ci odpowiada sporządzamy odpowiednie umowy i przystępujemy do realizacji. Przez cały czas trwania projektu masz możliwość kontaktu z nami na różne sposoby.
NASZ ZESPÓŁ


Tomasz Groborz
Founder & UX/UI Designer
Cezary Michalak
JavaScript & node.js Developer
Magdalena Jonderko
Graphic Designer
Mateusz Zdrzałek
PHP Developer
TWÓJ POMYSŁ, NASZE WYKONANIE
Projektujemy i tworzymy aplikacje mobilne, dzięki którym możesz stworzyć swoją własną definicję jutra.
Wyceń projekt
UX/UI
PRODUCT DEVELOPMENT
Wystawianie faktur nigdy
nie było prostsze
Nowoczesny, prosty w obsłudze i doskonale skrojony pod potrzeby portalu killerdeal.pl system automatycznego fakturowania transakcji dla partnerów.
CASE STUDY DOSTĘPNE WKRÓTCE
UX/UI
WORDPRESS DEVELOPMENT
Słowa mają moc
Szczególnie dobrze wiedzą o tym prawnicy z kancelarii GW LEGAL. Specjalnie dla nich stworzyliśmy uniwersalny szablon dla prowadzonych przez nich blogów opartych o CMS Wordpress. Indywidualny design w połączeniu ze świetnym kodem z pewnością pozwoli im się wyróżnić na tle konkurencji.
PREMIERA STRONY WKRÓTCE
NASZE NIEKTÓRE REALIZACJE
FASHION4
FASHION4 to internetowy dom mody dla kobiet, w którym dostępne jest kilka tysięcy produktów od ręki. Świetnie wyglądający szablon w połączeniu z naszymi poprawkami to rozwiązanie spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
edentico.pl
BESTOM Dentonet, jako jedno z największych wydawnictw stomatologicznych w Polsce stawia na innowacyjność. Papierowa forma czasopisma ma teraz nowy wymiar, dostępny wszędzie, z każdego urządzenia i o każdej porze.
IZO-BUD
Firma IZOBUD świadczy usługi ogólnobudowlane od ponad 15 lat. W zakresie naszych prac było wykonanie zupełnie nowej strony internetowej, ponieważ stara odsłona miała już 7 lat.
NAPISZ DO NAS