Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatnościZgoda
TECHG
WORDPRESS DEVELOPMENT
UX/UI
GW LEGAL CASE STUDY
GW LEGAL GRABIEC & WÓJCIK to kancelaria prawna zajmująca się obsługą procesów sądowych prowadzonych zarówno przez osoby fizyczne, jak i przez klientów z sektora biznesowego. Właściciele kancelarii prowadzą kilka blogów o tematyce prawa medycznego oraz prawa rodzinnego. Jeszcze do niedawna identyfikacja wizualna blogów różniła się od siebie na tyle, że czytelnik nie był wstanie dostrzec że blogi prowadzone są przez jedną kancelarię, a naszym zadaniem było to zmienić.
SPÓJNY I NOWCZESNY DESIGN
Stworzyliśmy uniwersalny szablon dla blogów opartych o CMS Wordpress. Ogromne możliwości customizacji zapewniają pełną kontrolę nad treścią, co pozwala na wykorzystanie szablonu na kilku obecnych oraz przyszłych blogach prowadzonych przez kancelarię GW LEGAL. Przy projektowaniu nie mogliśmy jednak zapomnieć że to treści są najważniejsze, a design ma za zadanie zapewnić świetną czytelność artykułów oraz zachęcać użytkowników do kontaktu z kancelarią.
1
TYDZIEŃ
40+
EMAILI
45
INTERFEJSÓW
INTERFEJSY DESKTOP INTERFEJSY DESKTOP INTERFEJSY DESKTOP INTERFEJSY DESKTOP
INTERFEJSY MOBILE INTERFEJSY MOBILE INTERFEJSY MOBILE INTERFEJSY MOBILE
PEŁNE CASE STUDY ZNAJDZIESZ NA:
CZAS ZACZĄĆ DZIAŁAĆ
NAPISZ DO NAS