Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatnościZgoda
TECHG
Szukasz podstawowych usług,
które będą doskonale wykonane?
ZOBACZ OFERTĘ

TECHG BASIC SERVICES - co możemy Ci zaoferować?

Statyczna strona
HTML/CSS
Kodowanie szablów dla CMS
Kodowanie szablonów EMAIL

Doskonały kod i płynnie działająca strona to dla nas standard.

Dla nas nie ma znaczenia czy współpracujemy z agencją, grafikiem czy klientem końcowym. Poza zaawansowanym developmentem aplikacji mobilnych i webowych zajmujemy się również kodowaniem stron ze wszystkich popularnych formatów PSD, Sketch, AI, PNG, AFDESIGN itp. Produkt, który Ci dostarczymy zawsze jest najwyższej jakości, masz też pewność że jest on w pełni responsywny, oraz że proces realizacji przebiegnie szybko i sprawnie.

Kodowanie stron z projektów graficznych do HTML/CSS

Prosta strona wizytówka skrojona do Twoich potrzeb

Doskonale napisana strona, która ładuje się szybko i działa płynnie to rozwiązanie spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie musisz się już martwić o to jak strona będzie się wyświetlała na różnych rozdzielczościach. Nasz zespół zajmie się tym, aby strona wyglądała tak samo doskonale na różnych przeglądarkach i urządzeniach. Jeśli to za mało to rozbuduj swoją stronę o przyjemnie wyglądające animacje poprawiające wrażenia z jej użytkowania.

CENNIK:

400 PLN - Strona główna
200 PLN - Każda następna strona

PRZYKŁADOWA CENA:

1100 PLN - Strona typu one page w pełni responsywna zawierająca slider, formularz kontaktowy.
Czas realizacji: 4 dni robocze.
ZAMÓW

Kodowanie szablonów do CMS Worpdress

Strona, która jest funkcjonalna, elastyczna i prosta w obsłudze.

Wordpress to najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie. Uwielbiamy go tak samo, jak miliony, które go pokochały. Mamy jednak dosyć źle zoptymalizowanych, nieresponsywnych wolno ładujących się szablonów. Dzięki naszej usłudze kodowania otrzymujesz w pełni responsywny szablon, do którego możesz dodawać kolejne elementy kompletnie nie znając się na programowaniu! Zajmiemy się również tym, abydziałał tak szybko jak to tylko możliwe i wyświetlał się poprawnie na najpopularniejszych przeglądarkach.

CENNIK:

600 PLN - Strona główna
400 PLN - Każda następna strona

PRZYKŁADOWA CENA:

3800 PLN - 6 w pełni responsywnych stron, slider, formularz kontaktowy.
Czas realizacji: 10 dni roboczych.
ZAMÓW

Kodowanie szablonów EMAlL

Prosta stopka email, a może szablon do kampanii mailingowej?

Kampanie mailingowe są jednym z najważniejszych narzędzi marketingowych. Błędy w wyświetlaniu to najgorsza rzecz jaka może Cię spotkać, nie możesz do tego dopuścić! Dopilnujemy tego, aby Twoi klienci mogli bez przeszkód przeczytać maila, którego właśnie od Ciebie otrzymali w najpopularniejszych programach pocztowych oraz na urządzeniach mobilnych.

CENNIK:

~560 PLN - 1 template, Mailchimp, Freshmail

Czas realizacji: 3 dni robocze.
ZAMÓW
NAPISZ DO NAS


* Wszystkie ceny są cenami netto i są cenami orientacyjnymi. Końcowa wycena, jest zależna od stopnia złożoności projektu.